Apie musNaujienos

2017.04.01

Balandžio 1-osios pokštas: Ant Baltijos kranto – prabangus "Vičiūnų" jūrų kompleksas su į "Michelin" standartus besilygiuosiančiu žuvies restoranu

Balandžio 1-osios pokštas: Ant Baltijos kranto – prabangus "Vičiūnų" jūrų kompleksas su į "Michelin" standartus besilygiuosiančiu žuvies restoranu

Informuojame, kad ši naujiena tebuvo balandžio 1-mosios pokštas.

Daugelį skirtingų verslų plėtojanti „Vičiūnų grupė“ ryžosi juos apjungti naujame ambicingame projekte Lietuvos pajūryje. 2019 m. greta Klaipėdos turėtų iškilti naujas prabangus poilsio ir jūros pramogų kompleksas su pirmuoju Lietuvoje į „Michelin“ standartus besilygiuosiančiu žuvies ir jūros gėrybių restoranu.

„Poseidono“ kompleksą sudarys 5 žvaigždučių viešbutis su vaizdu į jūrą, restoranas ir pažintinis jūros pramogų centras. Pastarasis leis svečiams geriau pažinti žuvis ir jūrų pasaulį – milžiniškame akvariume apsigyvens šimtai skirtingų rūšių jūros gyvių, bus siūlomos pažintinės ir ekstremalios kelionės po Baltiją, vyks visų rūšių žvejyba bei nardymas po jūros gelmes.

„Nors esame jūrinė valstybė, Lietuvoje labai trūksta jūros kultūros, pramogų ir virtuvės. O kas geriau paskatins žmones iš naujo atrasti jūrą ir žuvį nei jų pačių vakarienei sužvejota žuvis, paruošta „Michelin“ žvaigždutėmis įvertinto prancūzų šefo. „Poseidono“ gyventojai ir lankytojai bet kada galės degustuoti šimtus skirtingų „Vičiūnų grupės“ surimi ir žuvies gaminių, o interaktyviame pažintiniame centre linksmai susipažins su jūrų pasaulio istorija ir žuvies nauda sveikatai“, – sakė „Vičiūnų grupės“ vadovas Šarūnas Matijošaitis.

Anot jo, rinkoje egzistuoja paklausa tokiai kompleksinei paslaugai, o „Vičiūnų grupėje“ – patirtis ir resursai sėkmingai ją įgyvendinti.

„Paradoksalu, bet daugelis į mūsų pajūrį atvykstančių lietuvių bei užsieniečių pasigenda kokybiškų jūros pramogų ir virtuvės. Neabejoju, kad prie projekto sėkmės prisidės žuvies gamybos, nekilnojamojo turto ir kitų mūsų verslų sinergija“, – teigė Šarūnas Matijošaitis.

Planuojama, jog „Poseidone“ veiksiančiame pirmajame Lietuvoje pasaulinio lygio žuvies ir jūros gėrybių restorane dirbs šios virtuvės meistrai iš Lietuvos, Prancūzijos ir Japonijos. Lietuvių mėgstamos silkės ar stintos skoniai čia bus derinami su modernios molekulinės virtuvės tendencijomis.

Šiuo metu „Vičiūnų grupės“ kulinarijos ir verslo vystymo ekspertai daug laiko praleidžia Prancūzijoje ir Japonijoje. Su garsiais virėjais čia deramasi dėl bendradarbiavimo, produktų poreikio ir unikalaus kulinarinio sprendimo „Poseidonui“.

Tuo tarpu jūrų komplekso projektavimas bus patikėtas tarptautinį pripažinimą pelniusiems architektams iš Lietuvos.