Apie musNaujienos

2021.11.09

Geriausias darbo sąlygas Plungėje gali turėti kiekvienas, įsidarbinęs Vičiūnų grupėje

Geriausias darbo sąlygas Plungėje gali turėti kiekvienas, įsidarbinęs Vičiūnų grupėje

„Vičiūnų grupės“ gamybos slėnyje įsikūrusiose 7 gamyklose pamainomis dirba apie 2400 darbuotojų, kuriems, pasak personalo vadovės Benjaminos Plauškienės, yra siūlomas vienas didžiausių darbo užmokesčių regione ir papildomos naudos.

 Apmoko visus savo naujus darbuotojus

„Vičiūnų grupė“  viena stambiausių, ekonomiškai stipriausių ir sparčiausiai augančių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderė pasaulyje. Šioje įmonėje dirbama su naujausiais įrengimais ir moderniausiomis technologijomis, o visi darbuotojai apmokomi ir per pirmą savaitę įgyja patirties.

Anot „Vičiūnų grupės“ personalo vadovės B. Plauškienės, naujokams būtina priprasti ir išmokti dirbti su skirtingais įrenginiais, todėl jų ankstesnė patirtis neturi jokios įtakos ir į darbą priimami tiek ką tik studijas baigę jaunuoliai, tiek visiškai jokios darbo patirties neturintys žmonės.

„Darbas gamykloje yra greitas ir paprastas, dirbti gali nesunkiai išmokti kiekvienas to norintis ir mokyvuotas asmuo. Siekdami užtikrinti efektyvų startą, įmonėse įdiegiame tobulėjimo ir mokymosi sistemą, kuri leidžia labai greitai išmokti dirbti gamyboje ir padeda naujiems darbuotojams greitai ir sklandžiai prisijungti“ – pažymi B. Plauškienė.

Galima kelti kvalifikaciją ar keisti sritį

Kiekvienas darbuotojas „Vičiūnų grupėje“ gali rinktis, kurioje iš įmonių jis norėtų dirbti, taip pat suteikiamos visos galimybės kelti savo kvalifikaciją, dalyvauti mokymuose.

„Mokantis dirbti su skirtingomis linijomis, prie įvairių įrenginių, galima kelti savo kvalifikaciją ir iš gamybos darbuotojo tapti operatoriumi ar nuo operatoriaus pakilti iki koordinatoriaus. Be to, išaugus savo poziciją vienoje įmonėje, darbuotojas gali tobulėti kitoje, taip pakeisdamas ne tik pareigas, bet ir veiklos sritį“,  pabrėžia personalo vadovė, pridurdama, kad nemažai darbuotojų yra „užauginti“ įmonės viduje – pradėję nuo darbo gamyboje ir vėliau perėję į aukštesnes pozicijas.

Aukščiausias darbo užmokestis ir kiti privalumai

„Vičiūnų grupė“ užtikrina geriausias darbo sąlygas ir siūlo vieną didžiausių užmokesčių regione. Neturint jokios patirties, tik pradėjusiam dirbti žmogui už darbą gamyboje mokama nuo 750 iki 950 Eur „į rankas“, pradedančiam įrengimų operatoriui – nuo 1000 Eur iki 1300 Eur „į rankas“.

Visi gamybos darbuotojai gauna nemokamą maitinimą darbe, patogų slankųjį pamaininį darbo grafiką.

Taip pat ypač patogu tai, kad „Vičiūnų grupės“ užsakyti autobusai nemokamai atveža į darbą ir iš jo. Šiuo metu darbuotojai vežiojami iš Platelių, Alsėdžių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Kerurakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kartenos, Narvaišių, Gargždų, Vėžaičių ir Kretingos.

Nuolat tobulėja ir modernėja

B. Plauškienės teigimu, „Vičiūnų grupė“ rūpinasi savo žmonėmis, koncentruojasi į atsakingumą ir pagarbą kiekvienam komandos nariui, kasmet ieško naujų sprendimų savo verslams, pradedant žmonėmis ir gamyba, baigiant technologijomis.

„Kaip patikimas darbdavys ir verslas esame stabilumo garantas, kur nuolat su pagarba žiūrime į visus savo darbuotojus, o už lojalumą ir ilgametį darbą įmonėje – išdirbus 5, 10, 15, 20 ir daugiau metų  atsilyginame premijomis“,  teigia personalo vadovė.

Anot jos, gamyba yra ta sritis, kur įrengimai vis modernėja ir keičiasi, todėl privalu investuoti į naujausias technologijas, siekti pokyčių ir gebėti prisitaikyti prie naujovių dirbant tiek individualiai, tiek komandoje.

Šioje dinamiškoje ir novatoriškoje tarptautinėje įmonių grupėje įvairiausių sričių specialistai dabar kviečiami pradėti, tęsti ar net keisti karjeros kryptį bei gilinti įgūdžius kartu su patyrusių profesionalų komanda.