Apie musNaujienos

2020.03.20

„Vichiunams Baltic“ – 20!

„Vichiunams Baltic“ – 20!

 

Pasauliui gyvenant kovos su virusu nuotaikomis, galime pasidžiaugti, jog net ir šiuo laikotarpiu „Vičiūnų grupės“ kasdienybėje netrūksta gražių akimirkų. Dar prieš Europos šalims pereinant į karantino režimą, praėjusią savaitę solidų 20 metų jubiliejų minėjo Taline įsikūrusi pardavimų bendrovė „Vichiunai Baltic“.

2000 m. Estijos sostinėje duris atvėrusi įmonė čia ir kaimyninėje Suomijoje parduoda „Paljassaare Kalatoostus“ bei kituose grupės fabrikuose gaminamus produktus, taip pat platina tokių pasaulinių grandų kaip „Nestle“ ir „McCain“ gaminius.

Pagrindiniai „Vichiunų Baltic“ klientai – visi didieji šalies prekybos tinklai, mažos parduotuvės ir viešojo maitinimo įstaigos. Produktų kokybė, profesionalus kolektyvas ir gerai išvystyta logistikos bei sandėlių sistema lėmė, jog šiandien bendrovės siūloma „Vičiūnų“ produkcija užima didelę Estijos žuvies ir surimio rinkos dalį.

Gausi „Vichiunai Baltic“ komanda 20-ąją įmonės gyvavimo sukaktį paminėjo nuotaikingai – kolegos pasipuošė VIČI marškinėliais, dalijosi prisiminimais ir skanavo šmaikščius silkę bei surimio lazdeles imituojančius tortus.

Mieli „Vichiunai Baltic“ darbuotojai, dėkojame Jums už tai, kad rūpinatės, jog „Vičiūnų grupės“ produkcija kasdien pasiektų Estijos vartotojų širdis. Linkime nenustoti augti, kelti sau iššūkius bei su užsidegimu siekti užsibrėžtų tikslų. Su 20-uoju gimtadieniu!