Apie musNaujienos

2019.09.25

VIČI gyoza koldūnai su sraigių ir trumų įdaru – tarp novatoriškiausių parodos „Anuga“ produktų

VIČI gyoza koldūnai su sraigių ir trumų įdaru – tarp novatoriškiausių parodos „Anuga“ produktų

Paroda „Anuga“ duris atvers tik spalio 5 d., tačiau „Vičiūnų“ įmonių grupė jau gali džiaugtis malonia pergale. „Anuga Taste Innovation Show“ ekspertams įmonė pristatė keturis unikalius produktus: rūkytą lašišą su medumi, tuno skonio surimio gabalėlius, WOK keptuvėms skirtus surimio makaronus ir japoniškus koldūnus gyoza su sraigių ir trumų įdaru. „Anuga Taste Innovation Show“ lankytojų dėmesiui atskirai pristatomi 65 novatoriškiausi produktai, atrinkti iš 2000 parodai pristatytų naujienų. Griežtą atranką įveikė ir VIČI naujovė – japoniški koldūnai gyoza su sraigių ir trumų įdaru.

„Vis daugiau klientų pirmenybę teikia kokybiškai produktų sudėčiai ir išskirtiniam skoniui. Todėl mes kuriame naujoviškus, rinkoje dar nematytus receptus. VIČI gyoza koldūnai su sraigėmis ir trumais ir yra būtent toks gurmaniškas produktas. Išties džiugu, kad jo naujoviškumą įvertino ir maisto pramonės ekspertai – patys parodos „Anuga“ organizatoriai“, – sakė Vilma Stankevičienė, „Vičiūnai ir Ko“ produktų vystymo vadovė.

Šiais metais „Vičiūnų“ stende bus pristatomas gausesnis ekologiškų produktų asortimentas: nuo ekologiškų blynelių ir japoniškų koldūnų iki menkės su ekologiškais džiuvėsėliais. Vičiūnų stende, kurio plotas sieks 100 m², ekologiškoms naujovėms bus skirta speciali vieta. Jos turėtų sudominti jau esamus klientus, verslo partnerius, kitas įmones ir, žinoma, visą gausų parodos „Anuga“ lankytojų būrį.

Stende su svečiais bendraus, informaciją ir konsultacijas apie maisto produktus teiks maždaug 25 VIČI atstovai. Parodoje „Anuga“ savo produktus pristato beveik 7 500 įmonių, o lankytojų iš 198 šalių skaičius 2017 m. siekė apie 165 000. Tai puiki galimybė pasauliui pristatyti savo produktus, kuriuos čia pat, vietoje, paruošia profesionalūs šefai.

Paroda „Anuga“ – vienas svarbiausių maisto pramonės renginių pasaulyje. Ji padeda palaikyti ryšius su visais verslo partneriais, pritraukti naujų klientų ir tiesiog pasidžiaugti savo verslo sėkme. Būtent tam ir skirtas tradicinis stendo vakarėlis, įvyksiantis spalio 7 d., pirmadienį. Tai puiki proga gausiai susirinkusiems svečiams atsipūsti ir, žinoma, pasimėgauti kokybišku maistu.