Apie musNaujienos

2020.04.23

„Vičiūnai ir partneriai“ – tarp trijų patikimiausių Lietuvos įmonių

„Vičiūnai ir partneriai“ – tarp trijų patikimiausių Lietuvos įmonių

Mūsų lašišos perdirbimo bendrovė „Vičiūnai ir partneriai“ verslo rizikos valdymo grupės „Coface“ su dar dviem įmonėmis įvertinta kaip patikimiausia bendrovė šalyje. „Vičiūnai ir partneriai“ buvo įvertinti aukščiausiu 10-ies balų įvertinimu ir taip išsiskyrė iš 20-ies tūkstančių kitų šalies bendrovių.

Dabartiniame kontekste įvertinimas už profesionalumą tvarkantis su verslo rizikomis bei patikimumą bendradarbiaujant su partneriais įgauna dar didesnę svarbą ir byloja, jog „Vičiūnų grupės“ įmonės yra pajėgios susidoroti su gausiais dabartiniais iššūkiais.

Nugalėtojomis pripažintų įmonių veiklos rezultatai per pastaruosius trejus metus nuosekliai gerėjo, jos itin profesionaliai tvarkėsi su iškylančiomis verslo rizikomis, užtikrino aukštus mokumo rodiklius ir laiku atsiskaitė su partneriais. Galutinį sprendimą dėl nugalėtojų lėmė 2018-2019 metų veiklos rodikliai ir teigiami jų pokyčiai, taip pat vidinis „Coface“ suteiktas reitingas ir prisiimta rizika šių įmonių atžvilgiu.

„Vertinome tokius rodiklius, kaip atskaitomybė, trumpalaikiai ir ilgalaikiai įsipareigojimai, turimos atsargos, turtas ir nuosavas kapitalas. Visos apdovanotos įmonės pasižymi aukščiausiu – 10 balų kreditingumo rodikliu. Tai reiškia, kad verslo partnerystė su šiomis bendrovėmis pasižymi stabilumu ir patikimumu“, – teigė „Coface Baltics“ generalinis direktorius Mantvydas Štareika.

Didžiuojamės tokiu „Vičiūnų ir partnerių“ įvertinimu, pasiektu per ne vienerius metus kasdienio visų kolegų darbo.