Apie musNaujienos

2018.06.13

"VIČIŪNAI IR KO" - IR VĖL TARP PATRAUKLIAUSIŲ LIETUVOS DARBDAVIŲ!

"VIČIŪNAI IR KO" - IR VĖL TARP PATRAUKLIAUSIŲ LIETUVOS DARBDAVIŲ!

 

Daugelis grupės įmonių kasmet skina laurus įvairiausiuose geidžiamiausių darbdavių rinkimuose. Šįkart juos pelnė mūsų pardavimų kompanija „Vičiūnai ir ko“, patekusi tarp portale „CVMarket.lt“ rinktų patraukliausių šalies darbdavių. Balandžio–gegužės mėnesiais „CVMarket.lt“ vykdytuose rinkimuose mūsų pardavimo bei platinino įmonė užėmė 12-tą vietą ir atsidūrė šalia tokių bendrovių kaip „SEB bankas“, „Achema“ ar „Lidl Lietuva“.

Tyrimo metu buvo apklausta 1290 respondentų, kurių buvo prašoma atsakyti, kurioje Lietuvos įmonėje jie labiausiai norėtų ir nenorėtų dirbti, taip pat prašyta įvardyti šio pasirinkimo priežastis. Anketą sudarė atviri klausimai, nebuvo įmonių pasirinkimo variantų, todėl patraukliausias bendroves žmonės turėjo įvardyti patys, be jokio sufleravimo.

„Rezultatas puikus dėl keleto priežasčių. Visų pirma, „Vičiūnai ir ko“ nuolat figūruoja tarp įvairiausių geidžiamiausių darbdavių rinkimų laureatų. Praėjusiais metais tapome geidžiamiausiu prekybos sektoriaus darbdaviu „Verslo žinių“ organizuotuose rinkimuose, gerai pasirodome ir daugelyje kitų tokio pobūdžio konkursų. Sykį ar du tai galėtų būti ir atsitiktinumas, bet stabilūs rezultatai rodo, kad išties esame vertinami kaip patrauklus darbdavys, – sakė „Vičiūnų ir ko“ generalinis direktorius Egidijus Remeikis.

Pasak jo, svarbu ir tai, jog apklaustieji patys turėjo įvardyti patraukliausią darbui įmonę Lietuvoje. „Tai byloja, kad „Vičiūnai“ žmonėms automatiškai asocijuojasi su puikia darbo aplinka, tobulėjimo galimybėmis, socialiai atsakinga organizacija. Tai leidžia lengviau pritraukti geriausius reikiamos srities specialistus bei talentingiausią jaunimą“.

2017-aisiais į portalo „CVMarket.lt“ sudarytą patraukliausiųjų darbdavių dešimtuką pateko „Vičiūnų grupė“.