Apie musNaujienos

2017.10.20

"Vičiūnų grupės" stendas – vienas populiariausių KTU karjeros kontaktų mugėje

"Vičiūnų grupės" stendas – vienas populiariausių KTU karjeros kontaktų mugėje

Praktikos bei karjeros galimybės „Vičiūnų grupėje“ susilaukė didelio studentų dėmesio šią savaitę praūžusioje KTU „WANTed“ karjeros kontaktų mugėje. Joje su šūkiu „Duok studentui tinkamus batus ir jis užkariaus pasaulį“ ir bėgimo takelį primenančiu stendu dalyvavusi „Vičiūnų grupė“ potencialiems darbuotojams siūlė praktikos ir tarptautinės karjeros galimybę dešimtyse modernių grupės įmonių.

„Studentams galime suteikti viską, ko reikia geram startui – kokybiškus mokymus, savo srities profesionalų patarimus, motyvacinę sistemą ir galimybę tobulėti dinamiškoje tarptautinio verslo aplinkoje. Nuslūgus pirmiesiems įspūdžiams džiaugiamės, kad mūsų stendas pritraukė daugiau nei pusę tūkstančio studentų, iš jų karjera „Vičiūnų grupėje“ rimta susidomėjo ir anketas užpildė beveik 300 būsimų maisto pramonės, ekonomikos, logistikos ir finansų specialistų. Nėra abejonių, kad dalis jų ne tik atliks profesinę praktiką, bet ir prisijungs prie gausios „Vičiūnų“ bendruomenės ir sieks čia ilgalaikės karjeros“, – sakė „Vičiūnų grupės“ administravimo direktorė Ramunė Bičkauskienė.

Ji taip pat padėkojo KTU „Karjeros dienų“ organizatoriams, kurie jau tryliktus metus tūkstančiams studentų suteikia galimybę integruotis darbo rinkoje, o įmonių atstovams pristatyti savo veiklą ir surasti gabiausius darbuotojus.