Apie musNaujienos

2017.10.17

"Vičiūnų grupė" – didžiausioje karjeros kontaktų mugėje Baltijos šalyse

 "Vičiūnų grupė" – didžiausioje karjeros kontaktų mugėje Baltijos šalyse

Šiemet Vičiūnų grupė KTU „WANTed“ karjeros dienose dalyvauja su šūkiu „Duok studentui tinkamus batus ir jis užkariaus pasaulį. Tarsi bėgimo takelis įrengto įmonės stendo finiše studentams siūlomos plačios karjeros perspektyvos dešimtyse modernių grupės įmonių – maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos ir pervežimo srityse, galimybė dalyvauti inovatyvių produktų kūrime ir tobulėti tarptautinėje ir dinamiškoje verslo aplinkoje.

Studentui suteiksime viską, ko gali prireikti geram startui – savo srities profesionalų patarimus, kryptingus mokymus ir motyvacinę sistemą, todėl esame įsitikinę, kad su tinkamais batais pasiekti finišą ir užkariauti pasaulį sunku nebus. Prisijunk prie Vičiūnų komandos!“ – kviečia Vičiūnų grupės administravimo direktorė Ramunė Bičkauskienė.

KTU „WANTed karjeros dienos – tai didžiausia Baltijos šalyse studentų ir įmonių atstovų karjeros kontaktų mugė. Šis renginys skirtas ne tik pritraukti januosius talentus, bet ir supažindinti studentus su mūsų įmonės veikla, pristatyti rinkos tendencijas ir papasakoti apie karjeros galimybes.