Apie musNaujienos

2011.11.29

“Vičiūnų“ įmonių grupė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su KTU

“Vičiūnų“ įmonių grupė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su KTU „Vičiūnų“ įmonių grupė ir Kauno technologijos universitetas pratęsė 2012 metų bendradarbiavimo sutartį. Remiantis šia sutartimi „Vičiūnų“ įmonių grupė ne tik dalyvaus plečiant ir modernizuojant Universiteto materialinę bazę, bet ir įsteigs 3 kasmetines stipendijas geriausiems Universiteto studentams. Viena iš jų skirta studentams, studijuojantiems maisto produktų technologiją, kita – maisto saugą ir kokybę, trečia - studijuojantiems mechanikos inžineriją.
„Studentai, o ypač tie, kurie laimės stipendiją dažniausiai sulaukia ir kvietimo atliktį praktiką ir vėliau įsidarbinti mūsų įmonėse, – kalbėjo “Vičiūnų” įmonių grupės valdybos pirminkas Visvaldas Matijošaitis.  Todėl tai ne tik pinigai, bet ir pamatas ateičiai.“
“Vičiūnų” įmonių grupė ne vienerius metus yra įvairių socialinių, kultūros bei verslo renginių globėja ir rėmėja. Aktyviai prisideda prie Lietuvos jaunųjų specialistų ugdymo. Į grupę kviečiami atlikti praktiką ir kitų Universitetų, kolegijų studentai. Grupė remia įvairias mokslo stovyklas bei konferencijas.
Visose „Vičiūnų“ įmonėse taikoma „baltosios bangos" politika. Tai reiškia, kad „Vičiūnų“ įmonių grupės vadovai garantuoja, jog su darbuotojais už darbą  atsiskaitoma sąžiningai, nėra jokių „vokelių".