Apie musNaujienos

2021.07.12

Vičiūnai Group plečia prekybos partnerių tinklą Pietų Amerikoje – pradedamas VIČI produktų eksportas į Peru

Vičiūnai Group plečia prekybos partnerių tinklą Pietų Amerikoje – pradedamas VIČI produktų eksportas į Peru

Šią vasarą „Vičiūnai Group“ plečia VIČI gaminių prekybos vietų žemėlapį ir aktyviai vykdo produktų eksportą į Pietų Ameriką.

Visai neseniai VIČI prekės ženklu pažymėtais produktais pradėjome prekiauti Ekvadore, o netrukus mūsų produkcijos galės paragauti ir Peru gyventojai.

„Vičiūnai Group“ pardavimo kompanija Ispanijoje „VG Iberia“ pradėjo bendradarbiavimą su didžiausiu šaldytų jūros gėrybių platintoju Peru – „Umi Foods“. Padedant šiam distributoriui šalyje prekiausime koldūnais, blyneliais, picų padais ir picomis.

Derantis dėl gaminių tiekimo Peru, vienas iš pagrindinių „Umi Foods“ mums keliamų reikalavimų buvo užtikrinti, jog gaminiai būtų praturtinti geležimi ir B grupės vitaminais. Mat Jungtinių Tautų Pasaulio maisto programos duomenimis, 22 % perujiečių gyvena žemiau skurdo ribos ir su vartojamu maistu negauna visų reikiamų medžiagų. Likusi dalis populiacijos taip pat nuolat susiduria su tam tikrų medžiagų stoka organizme. Dėl šios priežasties valstybė deda dideles pastangas siekiant naudingomis medžiagomis ir vitaminais praturtinti parduotuvių lentynose esančius produktus. Tad Peru rinkai „Vičiūnai Group“ patobulino tiekiamų gaminių receptūras, įdėdama reikiamas medžiagas į tešlą. Naujos receptūros blynelius, picas ir picų padus gamins Estijos gamykla „Paljassaare Kalatoostus“, o koldūnus Plungėje veikianti „Orka Foods“.

Prekybą minėtais gaminiais ketinama vykdyti mažmeninės prekybos, viešbučių, restoranų bei kavinių sektoriuose. Šiuo metu gaminiai jau pasiekė Peru ir visai netrukus nuguls į prekybos centrų lentynas.

Ateityje planuojama dar labiau plėsti prekybos vietų tinklą Pietų Amerikoje. Dabar ieškoma partnerių Brazilijoje ir Dominikos Respublikoje.