Veiklos kryptys / Maisto produktų gamybaUAB ”Plungės duonos kepiniai”

ISTORIJA

Duonos kepykla Plungėje savo veiklą pradėjo 1951 - aisiais. Prieš 62 metus ši kepykla kepė trijų pavadinimų juodą ir dviejų pavadinimų baltą duoną, o produktus klientams vežiojo vežėjas arkliuku. 

1992 m. įregistruota UAB “Plungės duonos kepiniai”.  1997 m. kepyklą iš tuometinio Plungės vartotojų kooperatyvo įsigijo „Vičiūnų“ grupei priklausanti įmonė UAB „Plungės kooperatinė prekyba“.

Tuo metu į naujus kepyklos įrengimus investuotos didelės lėšos. Buvo siekiama išplėsti asortimentą, pagerinti produktų kokybę. Investicijos, patirtis bei išsaugotos tradicijos leido ne tik įsitvirtinti Lietuvos rinkoje, bet ir sudominti užsienio pirkėjus. 2009 m. įmonė įsigijo tunelinę kepimo krosnį, kuri leido sumažinti išlaidas, t.y. suvartojama mažiau elektros energijos bei dujų, pagerėjo gaminių kokybė ir padidėjo gamybos pajėgumai.

Šiandien UAB „Plungės duonos kepiniai“ – moderni duonos kepimo gamykla, kuri ypatingai didžiuojasi ekologiškų produktų grupe. „Plungės duonos kepiniai” yra didžiausia ekologiškų grūdų perdirbėjų Lietuvoje.

 VEIKLA

UAB „Plungės duonos kepiniai“ pagrindinė veikla - duonos ir baltų gaminių gamyba, grūdų supirkimas ir malimas, mažmeninė prekyba. Pagrindinė žaliava miltai - gaminami įmonėje. Duonos produktai su „Trejos girnos" prekės ženklu yra žinomi ne tik Lietuvos pirkėjui, bet ir JAV, Ispanijoje, Airijoje ir kt. šalyse.

UAB „Plungės duonos kepiniai“ ypatingai didžiuojasi ekologiškų produktų grupe. Įmonė yra viena didžiausių ekologiškų grūdų perdirbėjų Lietuvoje, ji turi du itališkus „Agrex“ firmos malūnus. Grūdus bendrovė perka iš visos Lietuvos tiekėjų.

Didelės duonos kepyklos plėtros galimybės siejamos su produkcijos eksportu. Įmonė jau sėkmingai įžengė į užsienio rinkas, tačiau čia regimas didelis potencialas platesnei produkcijos plėtrai - įmonė gali pagaminti aukščiausios kokybės produkciją konkurencinga kaina.

Įmonė turi savo mažmeninės prekybos parduotuvę, kurioje parduoda savos gamybos produkciją. Parduotuvėje pirkėjas visada gali pasirinkti iš plataus produkcijos asortimento, stengiamasi pateikti kaip įmanoma šviežesnę ir šiltą, ką tik iš kepimo krosnies išriedėjusią duonelę, batonus ar bandeles.

PASIEKIMAI

Sertifikatai:

  • VŠĮ „Ekoagros“ sertifikatas, gautas 2003 metais 
  • 2009 m. „Lietuvos metų gaminio“ konkurse ekologiška tamsi „Tėvo“ duonelė apdovanota aukso medaliu.
  • 2011 m. konkurse „Lietuvos metų gaminys 2011“ ekologiška tamsi „Inteligentų“ duona apdovanota aukso medaliu.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

UAB „Plungės duonos kepiniai“
Salomėjos Nėries g. 79, LT-90166 Plungė
Tel. +370 448-73192, Faks. +370 448-73192
El.paštas: irenazeimiene@vici.eu

foto galerija

Atgal į įmonių sąrašą

Prekiniai ženklai

“Vičiūnų” įmonių grupei priklausantys prekiniai ženklai.

  • Trejos girnos
  • Rido
  • ESVA
  • Columbus
  • VICI