Новости

2022.06.20

Viciunai Group продасть обраному покупцю весь пакет бізнесу в Росії

Viciunai Group продасть обраному покупцю весь пакет бізнесу в Росії

«І ми, і наші консультанти з міжнародної компанії професійних послуг EY вважаємо, що це прискорить процес за рахунок продажу інтегрованої структури, яку не потрібно розбивати. З іншого боку, усі покупці хочуть, щоб завод працював, тому ми змушені зараз поповнювати запаси сировини та забезпечувати виробництво. Щоб якнайшвидше завершити операцію і повністю покинути Росію, ми вирішили виконати це бажання потенційних покупців», – каже Дайнюс Матіошайтіс, член правління Viciunai Group.

За його словами, поставлена ​​умова ґрунтується на циклічній закупівлі сировини, необхідної для виробництва. «Постачання сировини залежить від сезонів рибальства, і якщо ми не будемо купувати необхідну продукцію зараз, новому власнику доведеться чекати кілька місяців, щоб поповнити склади та перезапустити виробництво. Додайте, якщо вам потрібно заготовити сировину самостійно. Знаючи це, покупці хочуть підстрахуватися і отримати функціонуючу компанію», – зазначив Д. Матіошайтіс.

За словами консультантів з продажу BIG 4 від EY (Ernst & Young), покупець бізнесу Viciunai Group в Росії буде обраний до кінця літа. «Процес продажу йде гладко та інтенсивно. Зустрічі з кандидатами забирають надзвичайно багато часу. Потенційні покупці перевіряють надані нами дані, і ми регулярно зустрічаємося з ними для уточнення різних деталей та обміну інформацією», – додав Д. Матіошайтіс.

Viciunai Group підкреслює, що зберігає свою позицію – вихід бізнесу з російського ринку буде остаточним і безповоротним, а також нагадує, що вся продукція, що пропонується для продажу в Литві чи Україні, виробляється на заводах, розташованих у країнах Європейського Союзу.