Veiklos kryptys / Maisto produktų gamybaUAB „Baltic fish export"

ISTORIJA

2012 metais Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pradėta gamyklos ir sandėlių  „Baltic fish export“ statyba, o jau 2013 –ųjų birželį - gamykla ir sandėliai pradėjo tiekti produkciją. 

VEIKLA

UAB “Baltic fish export“ pagrindinė veikla - žuvies ir jūrų gėrybių perdirbimas, šaldymas ir pakavimas.
“Baltic fish export” perdirba Baltijos, kitose jūrose bei vandenynuose sugaunamas žuvis. Kita dalis žuvies importuojama iš Skandinavijos ir kitų šalių.

Šioje gamykloje žuvis perdirbama, supakuojama ir visiškai paruošta iškeliauja  mažmeninę prekybą. Produkciją ketinama parduoti vietos rinkoje bei eksportuoti į Europos Sąjungos šalis.

Gaminamų šaldytų žuvų rūšys: ilgauodegių menkių filė, ilgauodegė menkė, jūrinė lydeka, jūrinių lydekų filė, natotenija, tilapijos filė, grenadierius,  jūrinis ešerys, baltijos menkė, atlanto menkė, juodadėmė menkė, ledjurio menkė, krevetės, jūros gėrybių kokteilis, kalmarų žiedai, aštuonkojai, šukutės, moliuskai.

„Baltic fish export“ sandėliuose  saugomos ir paskirstomos prekės iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, o kroviniai gabenami Baltijos šalių, Skandinavijos, Vidurio Europos ir Vakarų Europos klientams. 

PASIEKIMAI

Serifikatai:   

  • MSC sertifikatas, gautas 2019 metais 
  • ASC sertifiktas, gautas 2019 metais


KONTAKTINĖ INFORMACIJA

UAB “ Baltic fish export”
Kauno r. sav. Biruliškių k. Industrijos g. 1
Tel. +370 372 44775, Faks. +370 372 44382

Atgal į įmonių sąrašą

Prekiniai ženklai

“Vičiūnų” įmonių grupei priklausantys prekiniai ženklai.

  • Rido
  • ESVA
  • Columbus
  • VICI