Новости

2022.08.22

У короткому списку покупців бізнесу «Viciunai Group» у Росії та Білорусі 5 кандидатів

У короткому списку покупців бізнесу «Viciunai Group» у Росії та Білорусі 5 кандидатів

Вже зазначалося, що потенційні покупці зацікавлені у придбанні всієї бізнес-інфраструктури. Переговори ведуться не тільки про діючу фабрику, а й про ділові відносини, торгові марки та сформовану структуру співробітників. Враховуючи обставини процесу продажу та враховуючи побажання сторін угоди, кандидатів не називатимуть.

В даний час потенційним покупцям надається широкий спектр фінансової інформації про компанію, проводяться інтенсивні відвідування та аудити фабрики в Калінінграді, збираються великі обсяги юридичних даних і передаються на різнобічний аналіз.

Бізнес-консультанти не беруться вирішувати, скільки часу триватиме процес до підписання остаточного договору купівлі-продажу. Щоб пришвидшити процес, юристи «Viciunai Group» вже підготували шаблон договору купівлі-продажу, на основі якого будуть вестися переговори з обраним кінцевим покупцем.

«Viciunai Group» нагадує нам, що вся продукція, яка продається в Литві чи Україні, виготовляється на заводах, розташованих у Європейському Союзі. Проданий завод в Калінінграді постачає продукцію на східні ринки.