Apie musKarjera

Kviečiame prisijungti prie „Vičiūnų grupės“ – vienos didžiausių, ekonomiškai stipriausių ir sparčiausiai augančių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderės pasaulyje. Kaune veikia pagrindinis įmonės biuras, iš čia valdoma pusšimtis rinkų, kuriose realizuojama mūsų produkcija ir kuriama verslo plėtros strategija. „Vičiūnų grupei“ savo darbuotojams tai leidžia pasiūlyti unikalias savirealizacijos, sprendimų priėmimo ir tobulėjimo galimybes. Pradėti ar tęsti karjerą bei gilinti įgūdžius patyrusių profesionalų komandoje kviečiame įvairiausių sričių specialistus. Mūsų komanda vertina ir mielai priima motyvuotus, veiklius, ambicingus ir entuziastingus žmones. 

Mes siūlome:

  • Nuolat augti skatinančią patirtį dinamiškoje tarptautinėje įmonių grupėje, kurioje dirba daugiau nei 8000 kolegų.
  • Kūrybišką darbą ir galimybę dalyvauti priimant sprendimus, vėliau įgyvendinamus pusšimtyje rinkų visame pasaulyje.
  • Puikias karjeros galimybes skirtingose sferose bet kurioje iš kelių dešimčių „Vičiūnų grupės“ įmonių.
  • Draugišką, profesionalų ir novatorišką kolektyvą.
  • Studentams – realią praktiką pagal trišalę arba savanoriškos praktikos sutartį. Sėkmingai užbaigus praktiką – tikrą galimybę įsidarbinti.
  • Darbą su sistemingo personalo ugdymo programomis: ugdančiaisiais pokalbiais, motyvacine sistema, socialiniu aktyvumu, mentoryste.
  • Galimybę nuolat kelti profesinę kvalifikaciją: mokymus bei stažuotes tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
  • Pramoginius ir sporto renginius įmonių darbuotojams.
  • Darbo aplinką, kurioje darbuotojai skatinami už lojalumą ir ilgametį darbą.

Jūsų CV lauksime el. paštu karjera.kaunas@vici.eu arba karjera.plunge@vici.eu. Prašome nurodyti poziciją, į kurią kandidatuojate, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Asmens duomenų apsauga

Kai Jūs siunčiate mums savo CV ir/ar motyvacinį laišką ar atsiliepiate į mūsų darbo skelbimus darbo paieškos portaluose, siekdami pasiūlyti Jūsų kvalifikaciją atitinkančias darbo vietas mes vienerius metus tvarkome Jūsų asmens duomenis Jūsų sutikimo, kurį išreiškiate veiksmu, pagrindu. Mes galime kreiptis į Jus dėl Jūsų duomenų tvarkymo termino pratęsimo ir prašyti atnaujinti Jūsų sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis pretenduojant užimti laisvas darbo vietas. 

Dėl šio Jūsų asmens duomenų tvarkymo Jums taikomos visos teisės aktais duomenų subjektams suteiktos teisės, apie kurias daugiau galite sužinoti susipažinę su mūsų Privatumo politika arba kreipdamiesi į mūsų Duomenų apsaugos pareigūną el. paštu duomenuapsauga@vici.eu.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kitais būdais gauti pretendentų užimti laisvas darbo vietas duomenys, pvz. atsiųsti paštu ar kitaip popierine forma perduoti laiškai ar prašymai, yra iš karto sunaikinami ir nėra tvarkomi.