Veiklos kryptys / Maisto produktų gamybaUAB "Orka foods"

ISTORIJA

2012 metais Plungėje pradėtas statyti, o 2013 m. produkciją pradėjo tiekti naujas žuvies kąsnelių ir kulinarinių žuvies produktų gamybos fabrikas „Orka Foods“. 

VEIKLA

UAB “Orka Foods“ pagrindinė veikla - žuvies kąsnelių ir kulinarinių žuvies produktų gamyba (koldūnai su jūrų gėrybėmis, su lašiša, su varške, su džemu).

Fabrike moderniose laboratorijose dirbanti tarptautinio lygio specialistų komanda nuolatos kuria naujus receptus.

„Viči“ kąsnelių gamybai kruopščiai atrenkamos tik aukščiausios kokybės žaliavos. Įdarams naudojama mėsa malama tik pačiame fabrike. Įdarams naudojami lašišos filė gabaliukai bei šiaurinės krevetės, šviežios daržovės ir narcizalapiai česnakai. Saldžiųjų bulvių makaronai atkeliauja tiesiai iš Azijos.

Tofu arba sojų varškė, vadinama “tobuluoju maistu”, taip pat gaminama Plungės fabrike.

„Viči“ kąsnelių tešla gaminama tik iš aukščiausios kokybės kvietinių miltų. Gamybos metu iš koldūnų tešlos išsiurbiamas visas oras, todėl tešla gali būti iškočiojama iki 0,8 mm plonumo ir sudaro ne daugiau kaip 40% visos kąsnelio masės. Visi „Viči“ kąsneliai yra mikrobiologiškai saugūs, nes prieš šaldymą pasterizuojami.

‘’Viči’’ kąsnelių įdarai yra trijų rūšių: 
 
  • Šiuolaikiški: pagaminti pagal naujausias šiuolaikinės europietiškos virtuvės madas; 
  • Rytietiški: paruošti pagal geriausias Azijos virtuvių tradicijas; 
  • Tradiciniai: pagaminti iš mėsos ir skirti tradicinės lietuviškos virtuvės gerbėjams.

„Viči“ kąsnelių formos specialiai pritaikytos skirtingiems gamybos ir vartojimo būdams: greitam užkandžiavimui, virimui, kepimui, garinimui. Asortimente yra ir specialiai vaikams sukurtų, žaismingų, „Viči“ kąsneliai.

„Viči“ kąsneliai parduodami  Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Serbijoje, Makedonijoje, Rumunijoje, Juodkalnijoje,  Bulgarijoje, Ukrainoje, Kosove, Ispanijoje, Italijoje, Švedijoje, Danijoje bei Suomijoje.

PASIEKIMAI

Sertifikatai:
  • 2013 metais UAB „Orka Foods“ gavo valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patvirtinimą, kad įmonėje pagamintus, paženklintus produktus galima tiekti bendrąjai ES rinkai.
  • 2013 metais UAB „Orka Foods“ gavo valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patvirtinimą, kad įmonėje pagamintus, paženklintus produktus galima tiekti Rusijos rinkai.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Birutės skg.10, Macenių k., Plungės r.
Tel. +370 448 73170
Faks. +370 448-71670, +370 448 71674
El.paštas: info@vici.lt

Atgal į įmonių sąrašą

Prekiniai ženklai

“Vičiūnų” įmonių grupei priklausantys prekiniai ženklai.

  • Rido
  • ESVA
  • Columbus
  • VICI