Naujienos

2021.10.07

Inovatyvus Vičiūnai Group stendas tarptautinėje šaldytų jūros gėrybių parodoje Conxemar

Inovatyvus Vičiūnai Group stendas tarptautinėje šaldytų jūros gėrybių parodoje Conxemar

 Vigo mieste Ispanijoje spalio 5–7 dienomis vyko tarptautinė šaldytų jūros gėrybių paroda „Conxemar“, kurioje „Vičiūnai Group“ pristatė savo produkciją dešimtims potencialių klientų.

Parodoje įsikūręs inovatyvus „Vičiūnai Group“ stendas šiemet stebino tiek savo dydžiu, tiek gaminių gausa. „VIČI“ komanda, kurią sudarė VG pardavimų bendrovės „VG Iberia“ atstovai bei kolegos iš Lietuvos, Italijos ir kitų šalių kvietė lankytojus susipažinti su daugelio jau nuo seno mylimais, taip pat ir su atsinaujinusiais „VIČI“ produktais. Viena iš parodoje pristatomų „Vičiūnai Group“ naujovių – žuvies produkcija, supakuota į vakuumines pakuotes porcijomis „traukinuku“. Šis sprendimas leidžia vartotojui  prieš perkant produktą lengvai jį apžiūrėti, o nusipirkus suvartoti dalimis.

Visos parodos metu inovatyviame „Vičiūnai Group“ stende lankytojai galėjo prisėsti, atsigaivinti, o svarbiausia, paragauti vietoje paruoštų „VIČI“ produktų – lašišos, salotų su silke, firminių „Gyoza“ koldūnų, surimi unguriukų ir kitų gaminių.

22-ą kartą organizuojama paroda šiemet pritraukė daugiau nei 22 tūkst. lankytojų net iš 95 šalių. Tai prekybos tinklų, importo, eksporto, transportavimo, pakavimo, gaminimo, šaldymo įrangos ir kitų reikalingų sprendimų tiekėjai ir įmonių atstovai. Parodoje dalyvavo ir prekės ženklus atstovavo 486 dalyviai iš 32 šalių.