Naujienos

2022.06.20

„Vičiūnai Group” pasirinktam pirkėjui parduos visą verslo Rusijoje paketą

„Vičiūnai Group” pasirinktam pirkėjui parduos visą verslo Rusijoje paketą

„Ir mūsų, ir patarėjų iš tarptautinės profesionalių paslaugų įmonės EY nuomone, tai paspartins procesą, nes parduodama integruota struktūra, kurios nereikia skaidyti į atskiras dalis. Kita vertus, visi pirkėjai pageidauja, kad gamykla būtų veikianti, todėl mes esame priversti jau dabar papildyti žaliavų atsargas ir užtikrinti, kad gamyba vyktų. Siekdami kuo greičiau užbaigti sandorį ir visiškai pasitraukti iš Rusijos, mes nutarėme įvykdyti šį potencialių pirkėjų pageidavimą“, -  sako “Vičiūnai Group” valdybos narys Dainius Matijošaitis.

Pasak jo, iškelta sąlyga grindžiama gamybai būtinų žaliavų ciklišku pirkimu. „Žaliavos pasiūla priklauso nuo žvejybos sezonų ir jei dabar nenupirksime reikalingų produktų, naujajam savininkui teks laukti kelis mėnesius, kol atsiras galimybė papildyti sandėlius ir vėl paleisti gamybą. Maža to, užsakytos bei paruoštos gamybai žaliavos transportavimas iki gamyklos užtrunka apie 50 dienų, dar mėnesį reikėtų pridėti, jei žaliavą reikėtų pasiruošti patiems. Žinodami tai, pirkėjai nori apsidrausti ir gauti veikiančią įmonę“, - pažymėjo D.Matijošaitis.

Pasak BIG 4 pardavimų konsultantų  iš EY (Ernst&Young) „Vičiūnai Group“ verslo Rusijoje pirkėjas bus parinktas iki vasaros pabaigos. “Pardavimo procesas vyksta sklandžiai ir intensyviai. Susitikimai su kandidatais pareikalauja itin daug laiko. Būsimi pirkėjai tikrina mūsų pateiktus duomenis ir mes nuolat susitinkame su jais įvairių detalių patikslinimui ir informacijos apsikeitimui.”, - pridūrė D.Matijošaitis.

„Vičiūnai Group“ pabrėžia , kad išlaiko savo poziciją - verslo pasitraukimas iš Rusijos rinkos bus galutinis ir negrįžtamas ir taip pat primena, jog visa produkcija pateikiama prekybai Lietuvoje ar Ukrainoje yra pagaminta Europos Sąjungos šalyse esančiuose fabrikuose.