Naujienos

2023.10.05

„Vičiūnų grupės“ įmonių komanda pristatė VIČI produktus „Conxemar“ parodoje Ispanijoje, Vigo mieste

Šiais metais vyko jau 24-a žvejybos, perdirbimo ir prekybos įmonėms skirta tarptautinė paroda, kur pristatomos naujovės, dalinamasi patirtimi ir formuojamos Ispanijos rinkos tendencijos ateinantiems metams.

„Vičiūnų grupę“ parodoje atstovavo kolegos iš Lietuvos, Ispanijos, Prancūzijos, Italijos ir Belgijos. Parodoje, kaip ir kasmet, buvo pristatytas platus VIČI asortimentas: įvairūs surimio produktai, GYOZA, lašiša, Vegan ir Bio produkcija bei kiti šaldyti ir atvėsinti produktai.

Stendo lankytojams produktų asortimentas buvo pristatomas ir gaminant patiekalus su VIČI produkcija. Jau ne vienerius metus su mūsų produkcija dirbantis virtuvės šefas gamino:

·        Vieno kąsnio užkandžius ir salotas su surimiu, surimio krevetėmis;

·        Keliais skirtingais būdais serviravo lašišą, blynelius, GYOZA.

24-ą kartą organizuojama paroda šiemet tapo rekordine. Tris dienas vykusi paroda pritraukė daugiau nei 26 tūkst. lankytojų net iš 110 šalių. Tai prekybos tinklų, importo, eksporto, transportavimo, pakavimo, gaminimo, šaldymo įrangos ir kitų reikalingų sprendimų tiekėjai ir įmonių atstovai. Parodoje dalyvavo ir prekės ženklus atstovavo 767 dalyviai iš 45 šalių.